GameExpres.sk
  Prihlásenie

Playstation Gold Wireless Headset - Navy Blue (500M Limited Edition)

Príslušenstvo ku konzole Playstation 4
Príslušenstvo ku konzole Playstation 4 Playstation Gold Wireless Headset - Navy Blue (500M Limited Edition)
Kategória:hardware headset
Výrobca:Sony
Lokalizácia:český manuál
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 79,99€

POPIS Playstation Gold Wireless Headset - Navy Blue (500M Limited Edition):

Bezdrátová sluchátka pro PS4, PS4 Pro a PC. Sluchátka jsou uzavřená, lze je složit a mohou se pochlubit 7.1 virtuálním prostorovým zvukem. Jedná se o novou vylepšenou verzi v barvě námořní modři, která skvěle padne i přes headset PS VR. 

DOKONALÝ ZVUK VŠUDE S VÁMI
Bezdrôtové slúchadlá pre PS4, PS4 Pro a PC. Slúchadlá sú uzavreté, možno ich zložiť a môžu sa pochváliť 7.1 virtuálnym priestorovým zvukom. Jedná sa o novú vylepšenú verziu v čiernej farbe, ktorá skvele padne aj na headset PS VR.

DOKONALÝ ZVUK VŠADE S VAMI
Vychutnajte si bohatý a dynamický zvuk v pohodlí domova na konzolách PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro alebo vo virtuálnom svete, ktorý navštívite prostredníctvom PlayStation VR, pre ktorý sú tieto slúchadlá ako stvorené.

PRESNÝ MIKROFÓN
Chatujte s priateľmi a koordinujte tím vďaka internému mikrofónu s krištáľovo čistým zvukom a funkciou potlačenia hluku. Už sa tak nemusíte báť, že kamaráti počujú všetky ostatné zvuky v miestnosti.

Playstation Gold Wireless Headset - Navy Blue (500M Limited Edition)

PRIESTOROVÝ ZVUK
Vďaka virtuálnemu priestorovému zvuku 7.1 počujete všetkých neobjavených nepriateľov a epické explózie, ako by boli priamo pred vami. Priestorový zvuk však funguje len na PS4, PS4 Pro a v PS VR.

ŠPECIÁLNE PROFILY
Na PS4 a PS4 Pro nájdete špeciálnu aplikáciu, kde si môžete nastaviť prednastavené hudobné režimy pre rôzne hry. Vždy sa tak môžete spoľahnúť, že máte ten najdokonalejší zvuk, ktorý je v danej hre možný.

VÝDRŽ
Používajte slúchadlá s mikrofónom na cestách až osem hodín vďaka nabíjacej batérii a ľahko prenosnému skladaciemu dizajnu. Majte prehľad o dôležitých údajoch, ako je úroveň hlasitosti mikrofónu, vďaka zobrazeniu stavu slúchadiel s mikrofónom na obrazovke televízora.zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Playstation Gold Wireless Headset - Navy Blue (500M Limited Edition):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť