GameExpres.sk
  Prihlásenie

Volant s pedálmi Thrustmaster T300 Ferrari GTE

Príslušenstvo ku konzole Playstation 4
Príslušenstvo ku konzole Playstation 4 Volant s pedálmi Thrustmaster T300 Ferrari GTE
Lokalizácia:český manuál
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Doprava tohto produktu je ZADARMO
Aktuálna cena : 329,99€

POPIS Volant s pedálmi Thrustmaster T300 Ferrari GTE:

Exkluzívny volant s pedálmi pre naozajstných fanúšikov, replika FERRARI GTE v špičkovom kovovom prevedení, 28 cm volant s rotáciou až 1080 stupňov, 2 kovové nastaviteľné pedále. Volant s pedálmi Thrustmaster T300 je top modelom v produktovom portfóliu spoločnosti.

Volant s priemerom 28 centimetrov ponúka skvelý pôžitok z jazdy aj vďaka veľmi vysokému rozsahu rotácie až 1080 stupňov (tri plné otáčky). Volant je vybavený autentickou sekvenčnou riadiacou pákou a veľmi výkonným a realistickým Force Feedbackom. Realistický volant ktorý má zosilnené gumové textúry po celom obvode váži 1,2kg. Dve kovové riadiace páky dlhé 13cm umožňujú skvelé radenie a obsahujú dotykové spínače s životným cyklom cez 10000000 aktivácií. Celok ponúkne 8 akčných tlačidiel (vrátane 2 na základni) + 1 D-Pad a 3-polohový Manettino ® ciferník s tlačnou funkciou v strede.

PEDÁLE
Dvojica pedálov je tiež v kovovom prevedení s dostatočne vysokou hmotnosťou pre zabezpečenie dokonalej stability. Pedále majú plne nastaviteľnú výšku a vzdialenosť (6 možných pozícií pre každý pedál). Brzdový pedál je vybavený zosilneným a nastaviteľným odporom pre maximálnu realistickosť pocitu z jazdy. Pedále sú kompatibilné so všetkými v súčastnosti dostupnými pretekárskymi Volantmi.

volant s pedalmi thrustmaster t300 ferrari gte

KOMPATIBILITA
Oficiálne licencovaný PS4 / PS3 s automatickým uznaním systému PS4 a PS4 / PS3 posuvný prepínač pre optimálnu kompatibilitu oboch systémov

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPlayStation VR (PS4HW)
PlayStation VR (PS4HW)
275,00€
249,00€