GameExpres.sk
  Prihlásenie

Volant s pedálmi Thrustmaster TMX PRO a T3PA

Príslušenstvo ku konzole Xbox One
Príslušenstvo ku konzole Xbox One Volant s pedálmi Thrustmaster TMX PRO a T3PA
Kategória:hardware prislusenstvo volant
Lokalizácia:český manuál
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Doprava tohto produktu je ZADARMO
Aktuálna cena : 234,99€

POPIS Volant s pedálmi Thrustmaster TMX PRO a T3PA:

Realistický 28 cm pretekársky volant ponúkne v sade zároveň vernú sadu 3-pedálov T3PA pre TX Racing. Thrustmaster TMX PRO prichádza spolu s niektorými veľmi pôsobivými technickými prvkami a to solídne postavenie a presnosť, flexibilitu pre hráčov všetkých úrovní a je pripravený na všetky typy závodných okruhov.

Volant pripevnené, sekvenčné riadiace páky (13 cm) zo 100% kovu a spínačom s životným cyklom presahujúcim 500 000 aktivácií. Volant 28 cm v priemere, s ergonomickým dizajnom dokonale prispôsobeným pre všetky závodné hry (GT, F1, NASCAR, Rally, atď.). Už nikdy nebudete musieť dať ruky z volantu, vďaka vstavaným oficiálnym tlačidlám pre Xbox One: Tlačidlo Xbox Guide, prezeranie a menu, 12 akčných tlačidiel + 1 smerový pad.

Volant ponúkne vnútornú pamäť a aktualizovateľným firmvérom, robustný a všestranný upevňovací systém, kompatibilný so všetkými povrchmi (stoly, stolíky, atď.). Optické čítanie s 12-bitovým rolišením ponúkne veľkú presnosť.

KOMPATIBILITA
- Softvér s oficiálnou licenciou na Xbox One
  - Zabudovaný oficiálny softvér: Automatické rozpoznanie pretekárskeho Volantu
  - Kompatibilný s menu konzoly
  - Kompatibilný tiež s Xbox One S a X
  - Kompatibilný so všetkými Xbox One pretekárskymi hrami podporujúcimi herné volanty

Kompatibilný tiež s Windows
PC kompatibilita (Windows 10/8/7 / Vista) je zaistená vďaka Thrustmaster ovládačom dostupným voľne k stiahnutiu na www.thrustmaster.com. Vďaka týmto ovládačom budete mať ten najnovší firmware, ktorý je pre pretekárske volanty dostupný.

PEDÁLE
Realistická súprava 3-pedálov T3PA pre TX Racing Ferrari Volant 458 a Ferrari 458 Spider Racing volant vám poskytne perfektnú stabilitu a skvelý pocit z jazdy. Pedále sú tiež kompatibilné s T-Series Racing Wheels: T500 RS, T300 RS, T300 Ferrari GTE, TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition, Ferrari 458 Spider Racing Wheel.

ŠPECIFIKÁCIE
- 100% kovový vnútorný mechanizmus pre maximálnu pevnosť a odolnosť
  - 3 kovové pedále

  Plne nastaviteľné:
  - 3 pedále s nastaviteľnou roztečou (3 polohy)
  - 3 pedále s nastaviteľným uhlom nastavenia (2 pozície)
  - Plynový pedál s nastaviteľnou výškou (2 pozície)

  Plne tlakovo nastaviteľné:
  - Plynový pedál - cca. 2,5 kg
  - Brzdový pedál - cca. 10 kg (bez kónickej kaučukovej brzdy)
  - Brzdový pedál: 15-25 kg, podľa svojich preferencií (vrátane kónickej kaučukovej brzdy)
  - Spojkový pedál - cca. 5kg

Obsahuje voliteľné kónické kaučukové brzdy MOD, kužeľové "stopky" s vysokou hustotou gumy sú namontované priamo pod brzdovým pedálom a tým pocítite ultraprogresívny odpor na konci brzdnej dráhy pedálu a získate tým plne realistické pocity. Jedná sa o nastaviteľnú pozíciu a teda aj odpor podľa vašich požiadaviek.

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť