GameExpres.sk
  Prihlásenie

Konzola New Nintendo 2DS XL Pikachu Edition

príslušenstvo pre Nintendo 3DS
príslušenstvo pre Nintendo 3DS Konzola New Nintendo 2DS XL Pikachu Edition
Kategória:hardware konzole
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Lokalizácia:český manuál
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 168,99€

POPIS Konzola New Nintendo 2DS XL Pikachu Edition:

Limitovaná edícia konzoly Nintendo 2DS XL Pikachu Edition.

Konzola New Nintendo 2DS XL Pikachu Edition

BALENIE OBSAHUJE
- Vreckovú konzolu New Nintendo 2DS XL Pikachu Edition
- New Nintendo 2DS XL stylus
- MicroSDHC pamäťovú kartu (4GB)
- 6 kusov AR karet
- Návod na použití
- AC adaptér

Handheldy z rodiny Nintendo 3DS majú nového brata s menom New Nintendo 2DS XL. Ten disponuje rovnakým dizajnom, displejom, výkonom aj NFC čítačkou pre podporu amiibo figúrok, ako jeho najvýkonnejší súrodenec New Nintendo 3DS XL a namiesto 3D efektu sa môže pochváliť nižšou hmotnosťou.

LEPŠÍ OVLÁDÁNÍ 
Nový C Stick ovládač, umiestnený v pravom hornom rohu nad tlačítkami ABXY, umožňuje precíznejšie ovládanie pohybu. Taktiež pribudli tlačítka ZR a ZL, umiestnené na zadnej strane vedľa tlačidiel L a R. Tieto nové ovládacie prvky výrazne rozširujú možnosti ovládania konzoly, ktoré využijete napríklad pri hraní Monster Hunter 4 Ultimate alebo pri surfovaní po internete, kde Vám nové tlačítka poslúžia pre prepínanie medzi záložkami alebo zväčšení zobrazenia stránky.

VÝKONNEJŠÍ PROCESOR
Pod krytom vreckovej konzoly New Nintendo 2DS XL sa ukrývá nový výkonnejší procesor, ktorý umožní hraní náročnejších hier, prehrávanie videí, rýchlejšie sťahovanie a používanie Miiverse a hladšie prechody pri prepínaní medzi programami a hrami.

0618_nd

PODPORA AMIIBO FIGÚROK
Spodný displej New Nintendo 2DS XL má vstavanú funkciu NFC, takže konečne môžete vziať svoje amiibo všade so sebou.

UŽITE SI SVOJE OBĽÚBENÉ DS A 3DS HRY
Nebojte sa, že prídete o svoje obľúbené Nintendo DS tituly. New Nintendo 2DS XL je spätne kompatibilné a tak sa dajú takmer všetky hry pre Nintendo DS a DSi hrať v 2D móde. Rovnako tak je možné na New Nintendo 2DS XL spustiť všetky tituly pre Nintendo 3DS, spolu s možnosťou prenesenia dát zo staršej konzoly na novú.

konzola nintendo 3ds
UPRAVTE SI KONZOLU PODĽA SVOJHO
Rovnako ako u predchádzajúcich systémov zo série 3DS, i New Nintendo 2DS XL umožňujú úpravu vzhľadu základného menu prostredníctvom širokej palety tém. Theme Shop ponúka na zakúpenie mnoho rôznych dizajnof, medzi ktorými nechýba napríklad Mario, Zelda a mnoho ďalších. Niektorá témy majú dokonca vlastnú hudbu a zvukové efekty!

zdielaj na:

Video / Ukážka Konzola New Nintendo 2DS XL Pikachu Edition:

video na YouTube

..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.