GameExpres.sk
  Prihlásenie

Konzola Nintendo 2DS Black & Blue + Mario Kart 7

príslušenstvo pre Nintendo 3DS
príslušenstvo pre Nintendo 3DS Konzola Nintendo 2DS Black & Blue + Mario Kart 7
Kategória:hardware konzole
Výrobca:Nintendo
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 104,50€

POPIS Konzola Nintendo 2DS Black & Blue + Mario Kart 7:

Špeciálny bundle konzoly Nintendo 2DS Black & Blue a skvelej hry Mario Kart 7 (hra je predinštalovaná) za veľmi výhodnu cenu.Nikde inde si nezahráte také tituly ako je Zelda,Mario, Star Fox a mnoho ďalšieho. Na Nintendu 2DS môžete hrať všetky Nintendo 3DS hry v 2D! S úžasným počtom hier, ktorý rastie každým mesiacom si vyberie každý! Nintendo 2DS je spätne kompatibilné, takže si zahráte celú škálu Nintendo DS hier!

NINTENDO 2DS VÁS PREPOJÍ
Vymieňajte herné dáta s ďalšími hráčmi pomocou služby StreetPass, Prijímajte ďalší herný obsah, videa, trailery a novinky automaticky cez SpotPass a hrajte online s ďalšími hráčmi kedykoľvek len chcete.

INTERAKCIA BEHOM SLEEP MODU
Nielen že pri režimu Sleep Modu šetríte batériu, ale môžete si taktiež zároveň vymieňať dáta. Na konzole Nintendo 2DS režim Sleep Mode zapnete pomocou Sleep Switch: pohybom doprava aktivujete režim Sleep Mode.

NINTENDO PRE KAŽDÉHO
Dotykový displej, úžasná grafika a gyroskopický senzor vás vtiahnu do akcie. Nechýbajú ani možnosti rozšírenej reality, ktoré posunú herný zážitok na novú úroveň!

Balení obsahuje aj nabíjací adaptér.

zdielaj na:

Video / Ukážka Konzola Nintendo 2DS Black & Blue + Mario Kart 7:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež: