GameExpres.sk
  Prihlásenie

Arkham Horror

Stolová hra
Stolová hra Arkham Horror
Kategória:stolové hry
Multiplayer:ÁNO (1-8)
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Lokalizácia:české titulky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

Výpravná stolová hra na motívy poviedok majstra hororu H. P. Lovecrafta
POPIS Arkham Horror:

Unikátny herný systém - hráči spolupracujú a spoločne sa snažia zvíťaziť nad hrou. Obrovský herný plán a viac než 650 herných komponentov. Štýlové grafické spracovanie a množstvo textov dokresľujúcich atmosféru malého mestečka Arkham na konci prvej štvrtiny 20. storočia.

Rok 1926. Mesto Arkham, Massachusetts. Brány do miest strašnejších než najhoršie nočné mory sa otvárajú po celom meste a vypúšťajú do ulíc desivých netvorov zakrádajúcich sa po nociach medzi domami. A čo je ešte horšie, pokiaľ sa týchto dimenzionálnych brán otvorí dostatočné množstvo, bude na svet uvoľnené monštrum s nepredstaviteľnou silou.

Proti týmto neradostným vyhliadkam stojí niekoľko detektívov a vyšetrovateľov, ktorí sa rozhodli zatlačiť späť bezcitné sily vesmíru. Musia preniknúť hlboko do mýtov a mystérií a použiť všetky svoje schopnosti, zbrane a kúzla, pokiaľ chcú mať aspoň malú šanci na úspech.

Klasická stolová hra Chaosium Inc. v štýle príbehov majstra hororu H. P. Lovecrafta sa vracia po takmer 20 rokoch v novej luxusnej edícii! Celá hra vychádza z diela tohto autora, v hre vystupuje veľké množstvo postáv, miest, udalostí a predmetov známych z jeho poviedok. Celé grafické prevedenie, obrázky i rozsiahle sprievodné texty na kartách odpovedajú štýlu poviedok a vytvárajú tak hru s jedinečnou atmosférou a nábojom.

Postrach Arkhamu je dobrodružná stolová hra pre 1 - 8 hráčov, ktorú je možné dohrať za dve až štyri hodiny. V tejto hre každý z hráčov predstavuje detektíva s unikátnymi schopnosťami, ktorý spolupracuje s ostatnými hráčmi a snaží sa poraziť mýtické ohrození Arkhamu. Vďaka veľkému množstvu kariet, detektívov a ďalších herných prvkov je prakticky každá hra iná a nehrozí i po opakovanom hraní stereotyp. Navyše, tvorcovia chystajú už štvrté rozšírenie.

Obsah balenia:

- Obrovský herný plán
- Pravidlá hry v češtine
- 5 šesťhranných kociek
- 16 tabuliek detektívov s popisom jednotlivých herných postáv, 16 plastových stojanov a 16 žetónov detektívov
- 196 žetónov pre označenie stavu detektívov
- 189 kariet detektívov - schopnosti, zbrane, magické predmety, kúzla, pomocníci a množstvo špeciálnych kariet
- 8 tabuliek Prastarých (mocných a nebezpečných bytostí z Vonkajších Svetov)
- 20 žetónov skazy pre označenie precitnutí Prastarých
- 180 kariet Prastarých - karty popisujúce miesta a udalosti v Arkhame a vo Vonkajších Svetoch, po ktorých detektívi cestujú
- 60 žetónov netvorov
- 16 žetónov dimenzionálnych brán
- 14 rôznych žetónov

zdielaj na:

Video / Ukážka Arkham Horror:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť