GameExpres.sk
  Prihlásenie

Axis & Allies: 1941 The World is at War!

Stolová hra
Stolová hra Axis & Allies: 1941 The World is at War!
Kategória:stolové hry
Multiplayer:ÁNO (2-5)
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 24,99€

Vyhrajte II. svetovú vojnu počas dvoch hodín!
POPIS Axis & Allies: 1941 The World is at War!:

Axis & Allies: 1941 je zjednodušenou variáciou klasickej vojnovej stolovej hry Axis & Allies, v ktorej sa hráči pokúsia poraziť protivníka na vojnovom poli. Herný plán verzie 1941 predstavuje mapu sveta zahŕňa Európu aj Áziu.

Verzia Axis & Allies: 1941 The World is at War! predstavuje kratšiu a menej obsiahlu verziu hry - obsahuje 160 figúrok (oproti 450 resp. 550 figúrkam v Axis & Allies predstavuje komplexnú vojnovú stratégiu, kde hráči podľa ovládaného územia disponujú výrobnými kapacitami na tvorbu nových jednotiek, s ktorých pomocou bojujú. Každá jednotka má pritom určitú silu (pri obrane či útoku) a rýchlosť presunu a samozrejme tiež určitú náročnosť výroby. Správne taktické uvažovanie pri budovaní, presune a zoskupovaní jednotiek je potom základom úspechu, ku ktorému je však tiež potrebné trocha vojnového šťastia. Súboje sú totiž vo výsledku rozhodované kockou.

Hra Axis & Allies je vhodná pre dvoch hráčov či dva tímy, v ktorých sa hráči ujmú velenia jednotlivých mocností zastúpených v konflikte.

Charakteristika:
Počet hráčov: 2-5
Doporučený vek: od 12 rokov
Dĺžka hry: 90-120 minút.

zdielaj na:

Video / Ukážka Axis & Allies: 1941 The World is at War!:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť