GameExpres.sk
  Prihlásenie

Axis & Allies: Europe 1940 (2012 Edition)

Stolová hra
Stolová hra Axis & Allies: Europe 1940 (2012 Edition)
Kategória:stolové hry
Multiplayer:ÁNO (2-5)
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 64,99€

POPIS Axis & Allies: Europe 1940 (2012 Edition):

Jún 1940, britský expedičný zbor je evakuovaný pri Dunkirku a pád Francúzska je neodvratný. Aký ďalší postup zvolí postupujúce nemecké vojská? Zahája operáciu Sea Lion - inváziu do Anglicka, alebo dajú prednosť operácii Barbarossa a napadnú Sovietsky zväz?

Axis & Allies: Europe 1940 je novou verziou klasickej vojnovej stolovej hry Axis & Allies, v ktorej sa hráči pokúsia poraziť protivníka na vojnovom poli. Herný plán Axis & Allies: Europe 1940 predstavuje mapu Európy, a to vrátane striktne či dočasne neutrálnych oblastí. Do hry bola tiež pridaná možnosť taktického bombardovania.

Axis & Allies predstavuje komplexnú vojnovú stratégiu, kde hráči podľa ovládaného územia disponujú výrobnými kapacitami na tvorbu nových jednotiek, s ktorých pomocí bojujú. Každá jednotka má pritom určitú silu (pri obrane či útoku) a rýchlosť presunu a samozrejme tiež určitú náročnosť výroby. Správne taktické uvažovanie pri budovaní, presune a zoskupovaní jednotiek je potom základom úspechu, ku ktorému je však tiež potrebné trocha vojnového šťastia. Súboje sú totiž vo výsledku rozhodované hodením kocky.

Hra Axis & Allies je vhodná pre dvoch hráčov či dva tímy, v ktorých sa hráči ujmú velenia jednotlivých mocností zastúpených v konflikte. Hru je tiež možné spojiť s verziou Axis & Allies: Pacific 1940 a vytvoriť tak jednu veľkou svetovú mapu pre hru až šiestich hráčov.

Charakteristika:
Počet hráčov: 2-5
Doporučený vek: od 12 rokov
Dĺžka hry: 360 minút

zdielaj na:

Video / Ukážka Axis & Allies: Europe 1940 (2012 Edition):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť