GameExpres.sk
  Prihlásenie

Axis & Allies: Pacific 1940 (2012 edition)

Stolová hra
Stolová hra Axis & Allies: Pacific 1940 (2012 edition)
Kategória:predmet stolová hra
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 69,99€

POPIS Axis & Allies: Pacific 1940 (2012 edition):

Ako by to dopadlo, keby Japonsko napadlo USA skôr ako v decembri 1941? Píše sa rok 1940 a nemecký blitzkrieg slávi úspechy v Európe a koloniálnej mocnosti čelia riziku na domácej pôde. Japonsko sa chystá túto príležitosť využiť.

Axis & Allies: Pacific 1940 je novou verziou klasickej vojnovej stolovej hry Axis & Allies, v ktorej sa hráči pokúsia poraziť protivníka na vojnovom poli. Herný plán Axis & Allies: Pacific 1940 predstavuje mapu tichomoria, kde Austrália a Nový Zéland reprezentujú vlastnú bojovú silu (ANZAC). Hra zahŕňa nové pravidlá zavedené výročnou edíciou ako sú neutrálne oblasti, námorné základne a letisko a ďalšie.

ROZSIAHLA ZÁLEŽITOSŤ
Verzia 1940 Pacific patrí k obsiahlejším (500 figúrok) verziám hry a je určená predovšetkým pre hráčov, ktorí sú s ňou už oboznámení. Hru je tiež možné spojiť s verziou A & A: Europe 1940 a vytvoriť tak jednu veľkú svetovú mapu pre hru až šiestich hráčov.

PRO VÁŠNIVÍ STRATÉGOVIA
Axis & Allies predstavuje komplexnú vojnovú stratégiu, kde hráči podľa ovládaného územia disponujú výrobnými kapacitami na tvorbu nových jednotiek s ktorých pomocou bojujú. Každá jednotka pritom má určitú silu (pri obrane či útoku) a rýchlosť presunu a samozrejme tiež určitú náročnosť výroby. Správne taktické uvažovania pri budovaní, presune a zoskupovaní jednotiek je potom základom úspechu, ku ktorému je však tiež potreba trocha vojnového šťastia. Súboje sú totiž vo výsledku rozhodované hodom kockou.

DVE STRANY KONFLIKTU
Hra Axis & Allies je vhodná pre dvoch hráčov či dva tímy, v ktorých sa hráči ujmú velenia jednotlivých mocností zastúpených v konflikte.

Počet hráčov: 2-4
Doporučený vek: od 12+
Dĺžka hry: 360 minút
Jazyk: Angličtina

Hra je kompletne v angličtine, česká pravidlá môžete stiahnuť tu.

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť