GameExpres.sk
  Prihlásenie

Kartová hra Čtveráček

Stolová hra
Stolová hra Kartová hra Čtveráček
Kategória:predmet
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Kartová hra Čtveráček:

Čtveráček je satirická improvizačná kartová párty hra, v ktorej si hráči hrajú na prezidentov, tlačových hovorcov a novinárov.

Karetní hra Čtveráček

PREJAV NA HRADE

Hrá sa na jednotlivé kolá, tzv. "Funkčné obdobia". V každom funkčnom období predstavuje jeden hráč prezidenta, hráč po jeho ľavici prezidentovho hovorcu a všetci ostatní hráči novinárov. Prezident si zvolí tému prejavu a potom, čo protihráči zahrajú karty / výroky, ktoré v prejave musí použiť, prejav prednesie.

REDAKTORI A REDAKTORKY
Novinári potom pokladajú zbytočné a provokatívne doplňujúce otázky, na ktoré musí hovorca šikovne reagovať, aj keď toho ani zďaleka nie sú hodní. Ak jeho odpovede novinárov naštvú, a oni mu udelia body hanby, tým lepšie. Keď novinár bučí, spokojný je hovorca.

HANBA NA VÁS
Na konci každého funkčného obdobia sa úlohy vystriedajú. Po uplynutí stanoveného počtu funkčných období hra končí. Hráč s najviac bodmi hanby sa stáva naj (ne) schopnejším prezidentským hovorcom a získa novinársku anticenu "Hlásný trouba". A z toho by potom už konečne mohlo kvapnúť vyznamenanie, no nie?

Počet hráčov: 4-10
Doporučený vek: od 15 rokov
Dĺžka hry: 30-45 minút
Jazyk: čeština

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť