GameExpres.sk
  Prihlásenie

Kartová hra Lotři

Stolová hra
Stolová hra Kartová hra Lotři
Kategória:predmet stolová hra
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 18,99€

POPIS Kartová hra Lotři:

Lotři sú jednoduchá a rýchla Kartová hra s úžasnými ilustráciami Riccarda Crosa.

Hra je zasadená do fantastického sveta Temného pána Rigora Mortisa. Použite karty k vytvoreniu devastujúcich kombinácií, získajte korisť z pokladu Rigora Mortisa a prekazte plány svojich protivníkov. Kto ukradne poklad Temného pána pred tým, než sa vežou rozoznie magický poplach? Kto s korisťou ujde a svojich súperov zanechá napospas hnevu Jeho Temnej výsosti?

POKLAD TEMNÉHO PÁNA
Temný pán Rigor Mortis opustil so všetkými svojimi služobníkmi Vežu čiernej mágie kvôli dôležitej úlohe. Ešte než odcestoval, zveril dohľad nad vežou svojmu partnerovi, bojovníkovi Romolovi. Ten síce nie je práve najbystrejší chlapík, ale vždy je ochotný tvrdo pracovať. Romolo (a ďalšie výtvory a pokusy kúzelníka) majú za úlohu ochrániť Rigorov vzácny poklad, ktorý sa záhadne zmenší zakaždým, keď Temný pán na pár hodín opustí svoju vežu. Čo sa deje s pokladom Rigora Mortisa? Naozaj by si nejaký blázon dovolil okrádať Temného pána?


Karetní hra Lotři

BALENIE OBSAHUJE

- 36 žetónov mincí
- 40 žetónov životov
- 6 kociek
- 60 kariet lotrov
- 6 kariet nápovedy
- 4 karty Rigora Mortisa
- 1 pravidla

desková hra lotři

Počet hráčov:
2-6
Vek: 14+ let
Doba hrania: 40 min

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť