GameExpres.sk
  Prihlásenie

Kartová hra Výbušná koťátka - Přisprostlá edíce

Stolová hra
Stolová hra Kartová hra Výbušná koťátka - Přisprostlá edíce
Kategória:predmet stolová hra
Lokalizácia:české titulky a dabing
Skladom:10ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 19,99€

POPIS Kartová hra Výbušná koťátka - Přisprostlá edíce:

Výbušná koťátka (Exploding Kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inman a Shane Small, ktorá v roku 2015 zmenila históriu crowdfundingových kampaní, keď na jej vznik prispelo vyše 219 000 ľudí. Přisprostlá edícia prináša korenené karty, ktoré prinášajú viac zábavy, ale aj explicitnosti.

Táto Přisprostlá verzia hry obsahuje úplnú verziu Výbušných koťátek, ale grafické spracovanie jednotlivých kariet bolo pozmenené a teraz sú karty natoľko príšerné (alebo skvelé záleží na vkuse), že jednoducho nemôžu byť súčasťou štandardnej edície Výbušných koťátek. Balíček môžete hrať samostatne alebo v kombinácii s druhým balíčkom v počte až 9 hráčov.

Karetní hra Výbušná koťátka - Přisprostlá ediceexploding kittenselan lee

RUSKÁ RULETA
Exploding Kittens je mačacia verzia Ruskej rulety. Hráči sa tu striedajú v ťahoch počas ktorých si ťahajú karty, kým takto niekto nedostane vybuchujúce mačiatko čím prehrá hru. Balíček kariet sa však skladá z kariet, ktoré vám umožňujú vyhnúť sa výbuchu, napríklad tým, že budete môcť sa pozrieť na karty predtým než si ich vezmete, prinútiť protivníka vziať si niekoľko kariet naraz či zamiešať balíček. S každou ďalšou kartou je hra napínavejšia a napínavejšia, pretože ako sa ich počet znižuje, zvyšuje sa zároveň pravdepodobnosť, že si potiahnete mačiatko a efektne sa vyhodíte do povetria!

Obsah balenia: 56 kariet, pravidla


zdielaj na:
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť