GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Koncept

Stolová hra
Stolová hra Koncept
Kategória:stolové hry
Multiplayer:ÁNO (4-12)
Odporúčaný vek:od 10 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 23,99
Aktuálna cena : 20,69€

POPIS Koncept:

V hre Koncept je vašim cieľom uhádnuť slová naznačené pomocou nápovedy z obecných symbolov – konceptov. Tím zložený z dvoch hráčov (susedov pri stole) si zvolí slovo alebo frázu, ktorú sa budú ostatní hráči snažiť uhádnuť. Spoločne potom vytvoria indície rozmiestnením herných dielikov na vybrané obrázky na hernom pláne. Prvý hráč, ktorý správne uhádne hľadané slovo, alebo frázu, získa 2 body. Víťazom sa stane hráč, ktorý získa najviac bodov.

Súčasťou hry sú kartičky s ponukou slov v troch kategóriách obtiažnosti (ľahké, ťažké a výzva) - celkovo 110 kartičiek o 9 slovách.
Hra umožňuje vyjadrenie i komplikovaných slov vďaka systému indícií - dieliky sú v piatich rôznych farbách a okrem základnej charakteristiky hľadaného slova je tak možné doplniť ešte štyri ďalšie doplňujúce vlastnosti.

Charakteristika:
Počet hráčov: 4-12
Odporučený vek: od 10 rokov
Dĺžka hry: 40 minút.

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť