GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

RONE: Race of New Era CZ

Stolová hra
Stolová hra RONE: Race of New Era CZ
Kategória:stolová hra
Multiplayer:ÁNO (2-4)
Odporúčaný vek:od 14 rokov
Lokalizácia:české titulky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 24,99
Aktuálna cena : 20,39€

POPIS RONE: Race of New Era CZ:

RONE je originálna česká strategická kartová hra situovaná do post-apokalyptickej doby plnej násilia, ľudského nešťastia a všade prítomnej skazy. Do sveta, v ktorom sa ľudia snažia získať späť svoje postavenie po tom, ako globálna nukleárna vojna zničila takmer všetky výdobytky civilizácie a zostala iba hŕstka neznečistených miest a použiteľných zdrojov, o ktoré sa zvádzajú nekonečné boje roztrúsené skupinky tých čo prežili.

Hráči sú predstavovaní kartou svojho hrdinu a hrajú jednotky alebo jednorazové efekty (taktiky) s cieľom zničiť všetky karty z protivníkovho balíčku. Celkový počet kariet v balíčku a v hráčovej ruke predstavuje celkový počet životov hráčovho hrdinu. Za každé zranenie, ktoré jeho hrdina obdrží, musí hráč zničiť kartu buď zo svojej ruky, nebo zvrchu svojho balíčku. V okamihu, kedy hráč príde o všetky svoje karty v ruke a v balíčku, ihneď prehráva hru. Každá karta, ktorá je zahraná v priebehu hry, predstavuje jeden stratený život. Hráči sú nútení rozmýšľať a zvažovať prínos každej karty. Je teraz ten správny okamih? Nie je lepšie počkať?

Charakteristika:
Počet hráčov: 2
Doporučený vek: od 13 rokov
Dĺžka hry: 45 minút

zdielaj na:

Video / Ukážka RONE: Race of New Era CZ:

video na YouTube

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť