GameExpres.sk
  Prihlásenie

Stolová hra Discover: Země neznámé

Stolová hra
Stolová hra Stolová hra Discover: Země neznámé
Kategória:predmet stolová hra
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Lokalizácia:české titulky a dabing
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

POPIS Stolová hra Discover: Země neznámé:

Hra Discovery: Země neznámé sa pripája ku Keyforge ako ďalšia hra s formátom "Unique Games", čo je úplne nový typ hry. "Unique Games" môžu mať mnoho podôb, ale kľúčovým faktorom je, že každá kópia hry je iná. Hoci herné mechaniky a základné komponenty, ako napríklad figúrky, budú rovnaké v každej kópii hry, väčšina kariet, mapových dielov a žetónov bude náhodne vybraná z obrovského balíka možných komponentov. Keď otvoríte svoju kópiu hry Discover: Země neznámé, nikdy si nemôžete byť istý, čo nájdete vnútri. "Unique Games" nie sú ako "Legacy" hry, ktoré začínajú s rovnakou zostavou herných súčastí, ale sú unikátne priebehom hry.

Discover: Země neznámé vám ponúkne úplne iný herný zážitok, na inéj mape, s inými nepriateľmi a inými predmetmi k dispozícii. Kým niekto sa prebudí na neznámom ostrove plnom tajuplných zvierat, niekto iný môže byť uväznený v horách, kde k prežitiu vedie udržanie telesnej teploty.

8594054919354
PRIESKUM A PREŽITIE
Aby ste prečkali hrôzy noci v divočine, musíte cez deň so svojimi spoločníkmi zhromažďovať zdroje, vyrábať nástroje a hľadať cestu domov. Počas dňa spotrebovávate body výdrže na vykonávanie rôznych akcií. Pohyb po divočine, zber zdrojov, čerpanie vody, boj s nepriateľmi, ... je to len na vás, ale akonáhle sa vyčerpáte, vaše kolo končí, tak sa majte na pozore, kde sa nachádzate. Ak sa nestihnete dostať späť do bezpečia táborového ohňa, budete v noci ponechaný napospas divočine.

38594054919355

RÔZNE POSTAVY
Aj skupina preživších vo vašej krabici s hrou je náhodná. Každý preživší má určité schopnosti pre prežitie v divočine. Drevorubač ktorý ľahko získa drevo, horolezec, ktorý ľahko prekoná obtiažny terén, ... Vaša voľba postavy dramaticky ovplyvní spôsob, akým sa budete prehrabávať k úniku.

zdielaj na:

Video / Ukážka Stolová hra Discover: Země neznámé:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť