GameExpres.sk
  Prihlásenie

Stolová hra Hrdinové bez záruky

Stolová hra
Stolová hra Stolová hra Hrdinové bez záruky
Kategória:predmet stolová hra
Lokalizácia:české titulky a dabing
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 25,99€

POPIS Stolová hra Hrdinové bez záruky:

Hrdinové bez záruky je veľmi vtipná kooperatívna fantasy hra v reálnom čase. Klasická partička fantasy dobrodruhov (trpaslík, barbar, elf a čarodejník) prídu o svoje magické vybavenie a tak sa rozhodnú navštíviť najbližší shop pre hrdinov a vybavenie si jednoducho ukradnúť. Musíte teda s hrdinami preskúmavať obchodný dom a pre každého hrdinu nájsť to správne vybavenie. Potom sa musia všetci včas dostať von, čo ale vôbec nebude ľahké, pretože ochranka vypla všetky teleporty!

VŠETCI NARAZ
Hra sa potom hrá tak, že každý hráč má pred sebou doštičku s nejakou akciou, ktorá sa všetkými hrdinami môže vykonávať, typicky napríklad pohyb jedným (naozaj len jedným) smerom. Hráči sa tak rýchlo snažia dostať figúrky na patričné miesta, čo nie je ľahké, pretože hrajú všetci naraz, tlačí vás čas a hlavne: pri hre je zakázané hovoriť aj gestikulovať. Jediné, čo môžete urobiť, je intenzívne zízať na hráča, od ktorého požadujete akciu, prípadne použiť figúrku, ktorá sa výstižne volá "Rob niečo!" a položiť ju pred neho.

Stolová hra Hrdinové bez záruky

Doporučený vek: 8+
Doba jednej hry: cca 15 minút
Počet hráčov: 1-8

zdielaj na:

Video / Ukážka Stolová hra Hrdinové bez záruky:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť