GameExpres.sk
  Prihlásenie

Stolová hra Jízdenky, prosím! Evropa

Stolová hra
Stolová hra Stolová hra Jízdenky, prosím! Evropa
Kategória:predmet
Lokalizácia:české titulky a dabing
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS Stolová hra Jízdenky, prosím! Evropa:

Úspešná hra Jízdenky, prosím! Evropa (Ticket to Ride: Európa) ocenená titulom Hra roku vás zavedie do čias výstavby železníc v Európe.

BUDOVATELIA ŽELEZNÍC

Ticket to Ride postaví hráča do rolí staviteľov železničných tratí v Európe - čím rozrostlejší vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať. To všetko je postavené na jednoduchých pravidlách, ktoré hráča priamo nabádajú ku konkurenčnému boju s protivníkmi. A práve na ňom je založená neobyčajná krása tejto hry - neexistuje totiž nič príjemnejšie, než na poslednú chvíľu postaviť koľaje tak, aby ste prebrali súperovi najdlhšiu cestu a zároveň mu tak zabránili v jej ďalšom predlžovaní.

Desková hra Jízdenky, prosím! Evropa

STÁTISÍCE PREDANÝCH KUSOV
Keď k jednoduchým pravidlám popisujúcim veľmi zábavnú hru pridáte aj rozumnú hernú dobu (približne 45 min.) A skutočne fungujúci systém aj v prípade dvoch hráčov, určite chápete, prečo Ticket to Ride získal ocenenie Hra roku 2004 a prečo sa celosvetovo predalo viac ako pol milióna balení.

ticket to ride

STARÝ KONTINENT
Vydanie Europe má oproti pôvodnej verzii hry nielen európsky hrací plán namiesto amerického, ale prichádza aj s niektorými doplňujúcimi komponentmi (stanica) a pravidlami. Na mape tak nájdeme tunely, u ktorých nie je dopredu isté, či trať nie je v skutočnosti dlhšia; prepojenie prístavov vyžaduje určitý minimálny počet lokomotív a vďaka železničným staniciam je možné prekonať aj trasy, ktoré už si zabral iný hráč.


europe

Počet hráčov:
2-5
Doporučený vek: od 8 rokov
Dĺžka hry: 30-60 minút
Lokalzácia: Český preklad

zdielaj na:

Video / Ukážka Stolová hra Jízdenky, prosím! Evropa:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť