GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Stolová hra Narcos CZ + darček šiltovka Narcos

Stolová hra
Stolová hra Stolová hra Narcos CZ
Kategória:predmet stolová hra
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky a dabing
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

AKCIA :

POPIS Stolová hra Narcos CZ:

V stolovej hre Narcos sa hráči vžijú do kľúčových postáv kolumbijskej drogovej vojny a ovplyvnia priebeh honu na najvplyvnejšieho drogového dealera v dejinách. Jeden z hráčov bude spravovať prekvitajúcu ríšu obávaného narkoteroristu prezývaného Patrón, zatiaľ čo ostatní budú hrať za rôzne frakcie a spolupracovať na Patrónovom dolapenie. Frakcie nebudú vedieť, na ktorom zo svojich početných pozemkov sa Patrón skrýva. Môže byť kdekoľvek v celej Kolumbii a dohliadať na svoje laboratóriá, pestovať svoj sociálno-politický vplyv alebo spriadať plány za pomoci svojich verných Sicarios.

DOLAPIŤ PATRÓNA
Samozrejme, nanešťastie pre Patróna, môžu po sebe Sicarios zanechávať stopy, ktoré lovcom z frakcií môžu uľahčiť pátranie, a Patróna tak od polapenia delí jediná chybička! Proti spoločnému nepriateľovi sa vytvorilo krehké spojenectvo medzi agentúrou DEA, kolumbijskou políciou, kartelom z Cali a Los Pepes. Hráči medzi sebou zdieľajú informácie a preberajú stratégie, ktoré povedú k Patrónovmu dolapeniu.

Stolová hra Narcos CZ

BALENIE OBSAHUJE
- 19 figúrok
- 1 herný plán s mapou
- 1 panel akcií
- 1 Patrónov panel
- 15 žetónov skrýš
- 16 plastových kociek kokaínu
- 71 kariet
- 75 žetónov
- 7 podstavcov
- 1 mapa úkrytov
- 1 pravidlá

netflix desková hra

Počet hráčov: 2-5
Vek: 18+ rokov
Doba hrania: 60-120 min
Jazyk: čeština

zdielaj na:

Video / Ukážka Stolová hra Narcos CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť