GameExpres.sk
  Prihlásenie

Stolová hra POP! Funkoverse - Jurassic Park Expandalone (Rozšírenie)

Stolová hra
Stolová hra Stolová hra POP! Funkoverse - Jurassic Park Expandalone (Rozšírenie)
Kategória:predmet stolová hra
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 27,99€

POPIS Stolová hra POP! Funkoverse - Jurassic Park Expandalone (Rozšírenie):

Rozšírenie pre stolovú hru POP! Funkoverse, ktoré obsahuje postavičky a karty Dr. Iana Malcolma a T-Rexa zo sveta Jurského Parku. Ďalej v balení nájdete dve známe mapy zo sveta Jurského Parku a to "T-Rex Paddock" a "Isla Nublar Lab".

Jedná sa o samostatne hrateľné rozšírenie pre 2 hráčov. V prípade potreby je možnosť pridať k základnej sade a využiť tak Dr. Iana Malcolma aj T-Rexa do ďalšieho sveta.

PÁNOM HERNEJ PLOCHY
Funkoverse je akčná Stolová hra, v ktorej so svojimi obľúbenými zberateľskými figúrkami budete buď sami alebo v tímoch po dvoch bojovať so súpermi o tom, kto je na hernej ploche pánom!

Desková hra POP! Funkoverse - Jurassic Park Expandalone (Rozšíření)

RÝCHLO A AKČNE
Každá figúrka má svoju kartu schopností, ktorá určuje jej silu v boji a mimo neho. Ďalej na hernej doske nájdete rôzne špeciálne akcie, ktoré môžete počas svojho ťahu vykonať, aby ste získali nad svojimi súpermi rozhodujúcu výhodu. Ak sa stane, že by bola jedna z vašich figúrok porazená budete mať možnosť inou figúrkou ju postaviť späť do boja! Rýchla a akčná hra zabaví každého a obzvlášť teda zberateľov POP! Figúrok.

Doporučený vek: 10+
Doba jednej hry: 20-60 min
Počet hráčov: 2-4
Jazyk: Angličtina

zdielaj na:

Video / Ukážka Stolová hra POP! Funkoverse - Jurassic Park Expandalone (Rozšírenie):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť