GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Stolová hra Warhammer Quest: Blackstone Fortress

Stolová hra
Stolová hra Stolová hra Warhammer Quest: Blackstone Fortress
Kategória:predmet stolová hra
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 109,99€

POPIS Stolová hra Warhammer Quest: Blackstone Fortress:

Pevnosť Blackstone leží za obzorom akejkoľvek rasy v galaxii. V čase temnoty, vo svete rozpoltenom spormi a hrôzou, hľadajú túto pevnosť pre jej stratené technológie, ktoré môžu byť použité na odvrátenie vojny. V stolovej hre Warhammer Quest: Blackstone Fortress sa s priateľmi ujemete role prieskumníkov, ktorí sa ponoria do spletitej siete chodieb. Pri expedíciách objavujete archeotechy a dozviete sa viac o tajomstvách pevnosti, vrátane miesta najväčšieho pokladu. Hru môžete hrať samostatne alebo s až štyrmi kamarátmi.

Stolová hra Warhammer Quest: Blackstone Fortress

BALENIE OBSAHUJE
- 9 miniatúr prieskumníkov (červený plast): Janus Draik, Rogue Trader; Taddeus the Purifier, Ministorum Priest; Espern Locarno, Imperial Navigator; Pious Vorne, Missionary Zealot; UR-025, Imperial Robot; Dahyak Grekh, Kroot Tracker; Amallyn Shadowguide, Asuryani Ranger and the Ratling Twins, Rein and Raus
  - 35 miniatúr nepriateľov (šedý plast): Obsidius Mallex, Chaos Lord; 2 Chaos Space Marines; 4 Chaos Beastmen; 4 Ur-Ghuls; 4 Negavolt cultists; 2 Rogue Psykers; 4 Spindle Drones a 14 Traitor Guardsmen
  - 5 brožúr s pravidlami
  - 40 obojstranných hracích dosiek k vytvoreniu labyrintov pevnosti
  - 234 herných kariet
  - 9 Siení stagnácie (miesto, kde hráči môžu odpočívať medzi prieskumami)
  - 70 značiek
  - 28 kociek

zdielaj na:

Video / Ukážka Stolová hra Warhammer Quest: Blackstone Fortress:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť