GameExpres.sk
  Prihlásenie

W40k: Grey Knights Paladin Squad (5 figúrok) (zničená krabica)

Stolová hra
 Stolová hra W40k: Grey Knights Paladin Squad (5 figúrok) (zničená krabica)
Kategória:stolová hra
Odporúčaný vek:od 10 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS W40k: Grey Knights Paladin Squad (5 figúrok) (zničená krabica):

Grey Knight Paladins patria k najodvážnejším bojovníkom medzi Šedými rytiermi. Ich bojová výbava obsahuje strelné aj sečné zbrane.

Miniatúry Grey Knights Paladins prekypujú množstvom najrôznejších detailov. Od kníh a lebiek, cez reťaze, až po pečate čistoty a osobné erby na chrbte. Ich brnenie síce nezaprie spriaznenosť s výsadkármi, jeho dizajn ale viac odkazuje k historickému štýlu. Široké postoje naznačujú silu, ktorou táto jednotka v boji disponuje.

Sada obsahuje celkovo 153 dielikov, z ktorých je možné zložiť päťčlenný oddiel Grey Knighs Paladin Squad, alebo Grey Knights Terminator Squad. K dispozícii je tiež arzenál zaujímavých zbraní (Nemesis falchion, Nemesis force halberd, Nemesis Daemon hammer, Nemesis warding stave, psycannon, psilencer, incinerator). K figúrkam nemôžu chýbať tiež 40mm kruhové základne.

Figúrky v sade nie sú nafarbené a ani zložené. Pre zostavenie a nafarbenie odporúčame použiť games-workshop lepidlo a farby.

zdielaj na:

Video / Ukážka W40k: Grey Knights Paladin Squad (5 figúrok) (zničená krabica):

TOVAR SKLADOM
zobraziť