GameExpres.sk
  Prihlásenie

W40k: Imperial Knight Warden (1 figúrka) (zničená krabica) + figúrka zadarmo

Stolová hra
Stolová hra W40k: Imperial Knight Warden (1 figúrka) (zničená krabica)
Kategória:stolová hra
Odporúčaný vek:od 10 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 119,99€

AKCIA :

Iba začínate s farbením figúrok? Od nás dostanete ako darček jednu figúrku, na ktorej si to môžete vyskúšať! Do poznámky pri objednávaní napíšte, či chcete Warhammer figúrku alebo Age of Sigmar.

POPIS W40k: Imperial Knight Warden (1 figúrka) (zničená krabica):

Imperial Knight Warden je impozantný a ťažko vyzbrojený vojnový stroj. Ťažko budete hľadať niečo, čo by na bojisku zapôsobilo tak, ako Imperial Knight Warden. Nesúci sa po zemi ťažkými dunivými krokmi a udávajúc rytmus charakteristickým zvukom rotačného guľometu, je tento rytier schopný rozpútať v radách nepriateľov totálny zmätok. A pokiaľ by snáď bol niekto natoľko odvážny, aby sa dostal do jeho blízkosti, stretol by sa s najobávanejšou sečnou zbraňou impéria, Reaper chainsword.

Táto sada poskytuje dieliky potrebné pre zostavenie jedného Imperial Knight Wardena. Sada obsahuje 147 dielikov základnej sady a ďalších 74 dielikov pre vylepšenie. Na výber je z niekoľkých prevedení čelnej masky, znakov príslušnosti Adeptus Mechanicus a skutočne šialenej palety zbraní obsahujúcich kanóny a raketomety. Sada obsahuje tiež 170mm oválnu základňu.

Miniatúra poskytuje rozsiahle možnosti voľby póz a výberu zbraní a môže byť zostavená tiež ako Imperial Knight Errant, Imperial Knight Paladin, Imperial Knight Gallant alebo Imperial Knight Crusader.

Figúrky v sade nie sú nafarbené a ani zložené. Pre zostavenie a nafarbenie odporúčame použiť games-workshop lepidlo a farby.

zdielaj na:

Video / Ukážka W40k: Imperial Knight Warden (1 figúrka) (zničená krabica):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť