GameExpres.sk
  Prihlásenie

W40k: Space Marine Stenguard Veteran Squad (5 figúrok)

Stolová hra
 Stolová hra W40k: Space Marine Stenguard Veteran Squad (5 figúrok)
Kategória:stolová hra
Odporúčaný vek:od 10 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS W40k: Space Marine Stenguard Veteran Squad (5 figúrok):

Sternguard Veterans sa verbujú z prestížnej armády 1st Company. Ich miesto je vždy tam, kde sa odohrávajú tie najťažšie boje. Ich prínos vyniká pri boji na diaľku.

Balenie obsahuje všetko potrebné pre zostavenie päťčlennej jednotky Sternguard Veteran s veľkou mierou možnosti prispôsobenia, aby bolo možné stvoriť skutočne jedinečný oddiel, ktorý bude hodný povesti skutočných hrdinov medzi výsadkármi.

Sada ponúka 5 párov nôh, 5 čelných dielov, 13 hláv (7 s helmou a 6 bez), 16 ramenných chráničov a 5 batohov. Celkovo sa v balení nachádza 120 dielikov.

Výzbroj obsahuje 6 pušiek (boltgun), 2 storm boltery, 8 combi-bolterov (po dvojici od melta, flamer, plasma a grav), trojicu pištolí (bolt, plasma, grav). Výzbroj figúrok môže tvoriť tiež heavy flamer, heavy bolter, flamer, meltagun, plasma gun a power fist. Nechýba paleta granátov a zásobníkov a ako doplnok k arzenálu zbraní tiež bojový nôž.

Pre veliaceho seržanta je k dispozícii nielen chochol na helmu, zástava na batoh, ale tiež dva druhy mečov (chainsword a sheathed power sword).

Sady Space Marine sú navrhnuté tak, aby boli ich dieliky vzájomne kompatibilné. Nie je teda problém využiť napr. prebytočné zbrane z jednej sady, pre figúrky z inej.

Figúrky v sade nie sú nafarbené a ani zložené. Pre zostavenie a nafarbenie odporúčame použiť games-workshop lepidlo a farby.

zdielaj na:

Video / Ukážka W40k: Space Marine Stenguard Veteran Squad (5 figúrok):

TOVAR SKLADOM
zobraziť