GameExpres.sk
  Prihlásenie

W40k: Space Marine Tactical Squad (10 figúrok) + figúrka zadarmo

Stolová hra
Stolová hra W40k: Space Marine Tactical Squad (10 figúrok)
Kategória:stolové hry
Odporúčaný vek:od 10 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 32,99
Aktuálna cena : 26,99€

AKCIA :

Iba začínate s farbením figúrok? Od nás dostanete ako darček jednu figúrku, na ktorej si to môžete vyskúšať! Do poznámky pri objednávaní napíšte, či chcete Warhammer figúrku alebo Age of Sigmar.

POPIS W40k: Space Marine Tactical Squad (10 figúrok):

Taktické oddiely sú základom každej armády vesmírnych výsadkárov. Zaisťujú pozície, poskytujú palebnú podporu alebo vyrážajú na doba, ako si vojnová vrava žiada.

Balenie obsahuje všetko potrebné pre zostavenie 10 člennej taktickej jednotky, vrátane veliaceho seržanta a špeciálnej zbrane.

Pre zostavenie výsadkárov ponúka celkovo 11 dielikov čelnej zbroje, 10 nôh v rôznych pózach, 16 hláv (13 s helmou a 3 bez), 22 ramenných chráničov, 10 batohov a 10 párov rúk. (Celkovo sa v sade nachádza 179 dielikov, vrátane 10 guľatých 32mm podstavcov).

Výzbroj obsahuje 10 pušiek (boltgun), doplnených o ďalšie špeciálne zbrane (gravgun, meltagun, plasma gun, flamer, missile launcher). Nechýba sada granátov a bojové nože. Pre seržanta je k dispozícii niekoľko druhov pištolí, power sword alebo chainsword.

V extra výbave nechýba zástava pre seržanta, puzdro s pištoľou, zameriavače, pečate čistoty, zásobníky, auspex a 3 náhradné ruky.

Sady Space Marine sú navrhnuté tak, aby boli ich diely vzájomne kompatibilne, pokiaľ chcete svoj taktický oddiel radšej vybaviť zbraňami zo sady Devastator, alebo Sternguard Veterans, tak môžete.

Figúrky v sade nie sú nafarbené a ani zložené. Pre zostavenie a nafarbenie odporúčame použiť games-workshop lepidlo a farby.

zdielaj na:

Video / Ukážka W40k: Space Marine Tactical Squad (10 figúrok):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť