GameExpres.sk
  Prihlásenie

W40k: Space Marines Primaris Impulsor

Stolová hra
Stolová hra W40k: Space Marines Primaris Impulsor
Kategória:predmet
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

POPIS W40k: Space Marines Primaris Impulsor:

Impulzor je ľahko obrnený, rýchlo sa pohybujúci útočný prostriedok využívaný silami Vanguard Space Marine. Impulsor, využíva rovnakú vyspelú impulznú technológiu, ktorú používa ťažšie podvozok triedy repulsor. Jeho otvorená konštrukcia mu umožňuje rýchlo transportovať čatu vesmírnych mariňákov do bitky, vyhnúť sa prekážkam a dopraviť svoj smrtiaci náklad do srdca bitky.

W40k: Space Marines Primaris Impulsor
Impulzor je štandardne vybavený dvojicou storm Boulders, ale tie možno vymeniť za dva granátomety. Vozidlo môže byť tiež vylepšené ďalšími zbraňami ako sú heavy stubber, missile array alebo ironhail skytalon array.
Warhammer 40000 SPACE MARINES Primaris Impulsor

Sada obsahuje 108 súčastí a zahŕňa všetky možnosti a zbrane Impulzoru. Tento model je dodávaný s guľatou základňou Citadel 100 mm a čírym stojanom, na ktorý ho možno namontovať.

Figúrky v sade nie sú nafarbené ani zložené. Na zostavenie a nafarbenie odporúčame použiť games-workshop lepidlo a farby.

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť