Informácie Ukážkové bannery Nová Registrácia Prihlásenie Kontakt

Hľadáte spôsob ako zdvihnúť príjem z Vašich stránok?
.

Stačí keď sa prihlásite, umiestnite na svoje stránky našu reklamu.

1. Ako to teda celé funguje ?

Všetkým začínajúcim bude vyplatená provízia z každého obchodu, ktorý sa uskutoční cez Váš server a nebude stornovaný (kupujúci nezaplatí). Výška provízie závisí od počtu objednávok od Vás. Pre začínajúcich partnerov sme určili províziu 4 % z ceny predaného produktu. Maximálna výška provízie z jedného produktu je 3,30€.

Príklad:
Návštevník príde z Vašej stránky a kúpi si hru (bežná cena 40€) Vy dostanete 4% (1,60€)
Pokiaľ kúpi hernú konzolu za napr. 300€ bola by provízia 12€. Limit ale stanoví iba 3,30€ na položku. Provízia pre Vás bude v tomto prípade 3,30€. Toto opatrenie je dané tým, že i keď cena konzolí je vysoká, nie je na nich taká marža ako na hrách.

2. Pekné. A čo ďalej ?

Zákazník, ktorý príde cez Vás nemusí nakúpiť ihneď. My si uložíme informácie od koho prišiel a keď nakúpi do 30 dní, od tej doby čo ste ho k nám poslal, dostanete províziu.

3. O čo sa musím starať ?

Vašou starosťou bude získať zákazníka, tým že umiestnite bannery a odkazy na hry z GameExpres.sk na Vaše stránky. O celé vybavovanie nákupov sa stará GameExpres.sk. Všetky informácie o Vašej provízii a návštevnosti z Vašich stránok môžete sledovať po prihlásení na Webmaster sekci.

4. A ako prilákam zákazníka ?

K použitiu máme rad reklamných bannerov v rôznych veľkostiach. Pokiaľ nemá Vaša stránka Reklamný systém, môžete použiť naše javascriptové skripty, ktoré umožnia jednoduchú rotáciu bannerov. Ďalej máme každý týždeň atraktívne zľavy na vybraný tovar a rôzne propagačné akcie.

5. Ako je vyplatená provízia ?

Výšku provízie vidíte po prihlásení vo webmaster programe. Provízia je vyčíslená v €. Pokiaľ je provízia vyššia než 15€, môžete si ju nechat preplatiť.
Pokiaľ ste firma alebo živnostník, pošlite nám faktúru s výškou provízie, ktorú máte uvedenú vo webmaster programe. (Provízia je uvedená vrátane DPH.)
Pokiaľ ste súkromná osoba, nie je možné dostať províziu v peňažnej forme. Províziu vám môžeme dať vo forme zľavy z nakúpených hier alebo od nás môžete dostať hry pre svoj web zadarmo.

6. Idem do toho, kde sa mám prihlásiť?

Formulár pre prihlásenie je TU. Pred prihlásením si prosím ešte prečítajte naše Podmienky.

Ak máte ešte nejaké otázky, neváhajte sa spýtať: kontakt