GameExpres.sk
  Prihlásenie

Yakuza: Like a Dragon - Day Ichi Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Yakuza: Like a Dragon - Day Ichi Edition
Kategória:akce tps
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 59,99
Aktuálna cena : 52,99€

POPIS Yakuza: Like a Dragon - Day Ichi Edition:

Yakuza: Like a Dragon využíva Smart Delivery technológiu - kúpte si hru iba raz a hrajte ju na Xbox One alebo Xbox Series X, akonáhle bude nová konzola a na ňu hra Yakuza: Like a Dragon dostupná.

DAY ICHI EDÍCIA OBSAHUJE:
- Hru Yakuza: Like a Dragon
- Exkluzívny steelbook
- Legendárny set kostýmov

undefined

Ichiban Kasuga, nevýznamný člen nevýznamnej tokijskej rodiny Yakuza je odsúdený na 18 rokov do väzenia za zločin, ktorý nespáchal. Bez toho, aby strácal nádej, odsedí si svoj čas vo väzení a vracia sa do spoločnosti, aby zistil, že na neho vonku nikto nečaká - jeho klan bol totiž zničený mužom, ktorého si najviac vážil. Nový diel známej série Yakuza je tu.

ODRAZTE SA OD DNA

Zmätený a osamotený sa vydáva na cestu s cieľom odhaliť pravdu ohľadom zradenia jeho rodiny a je odhodlaný získať svoj život späť, a pritom sa nečakane stať hrdinom pre mnoho vyvrheľov mesta.

Yakuza: Like a Dragon - Day One Edition (PS4)
ZO PSA DRAKOM V DYNAMICKOM RPG
Zažite dynamické RPG súboje, prepínajte medzi 19 unikátnymi povolaniami ako je bodyguard alebo napríklad muzikant a využívajte okolité prostredie ako zbraň. Popadnite netopiere, dáždniky, bicykle, mestské značky a všetko ostatné, na čo narazíte a rozdrvte pár lebiek!

yakuza
VSTÚPTE DO PODSVETIA
Keď práve nemáte plné ruky práce s drvením hláv, dajte si oddych v jednej z lokálnych herní s klasickými SEGA hrami, súperte s miestnymi v motokárových pretekoch okolo mesta Yokohama, dokončite 50 unikátnych menších príbehov, alebo sa proste len nechajte pohltiť scenériou moderného japonského mesta. Za rohom vždy čaká niečo nové ...

japonská mafie

zdielaj na:

Video / Ukážka Yakuza: Like a Dragon - Day Ichi Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť